skontaktuj się z nami
Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.
UNICORN Szymon Kwiatkowski, ul. Grobelna 7 lok. 301, 95-200 Pabianice, NIP: 731-140-21-06
Polityka prywatności

Jesteśmy świadomi prawa do ochrony danych osobowych osób, które odwiedzają naszą stronę internetową, a w szczególności tych, którzy zostawiają dane w formularzu kontaktowym.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami informujemy niniejszym, że:

  • Administratorem danych osobowych pozostawionych na stronie unicorn.net.pl jest UNICORN Szymon Kwiatkowski z siedzibą w Pabianicach przy ulicy Grobelnej 7 lok. 301.
  • Wszelkie sprawy związane z ochroną danych osobowych ich przetwarzaniem oraz ewentualnymi podejrzeniami naruszeń należy kierować na adres unicorn@unicorn.net.pl.
  • Dane podane w formularzu kontaktowych służą wyłącznie do celu nawiązania kontaktu, odpowiedzi na pytania użytkownika. Nigdy i nikomu nie zostaną przekazane, chyba, że zajdzie okoliczność prawna, która to nam nakaże. Dane będą przechowane aż do momentu, w którym ustanie cel ich przetwarzania lub otrzymamy sprzeciw osoby, której dane przetwarzamy.
  • Podanie danych jest dobrowolne. Ich niepodanie jednak uniemożliwi kontakt z naszej strony.
  • Na naszej stronie są kody analityczne, które śledzą zachowanie użytkowników (Google Analytics). Te dane są anonimowe i służą nam jedynie do oceny odwiedzalności naszej strony, sprawdzaniu zachowania użytkowników. Wykorzystujemy te dane tylko po to, żeby ulepszać nasz serwis, nie prowadzimy działań, które określają specyficzne zachowania pojedynczych osób (profilowanie).
  • Każdy, kto zostawi nam swoje dane ma prawo do dostępu do swoich danych, ich aktualizacji, modyfikacji, wyrażenia sprzeciwu do ich dalszego przetwarzania lub skorzystania z prawa do bycia zapomnianym. Wystarczy napisać na w/w adres e-mail.
  • Jeśli użytkownik znajdzie podstawy do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, to zawsze może to zrobić. Lepiej jednak najpierw napisać na unicorn@unicorn.net.pl – spróbujemy się wytłumaczyć.
  • W szczególności zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego usuwania danych podanych w formularzu, które w naszym uznaniu stanowią tzw. spam wysyłany przez ludzi lub roboty za pomocą formularza na naszej stronie.

Życzymy miłego korzystania z serwisu bez obaw, że nadużyjemy Waszego zaufania.