skontaktuj się z nami
Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.
UNICORN Szymon Kwiatkowski, ul. Grobelna 7 lok. 301, 95-200 Pabianice, NIP: 731-140-21-06
Aktualności
09.09.2020
Okazje Yamaha

Strona z ogłoszeniami dealerów

Jak wypromować najlepsze okazje na zakup motocykla? Stworzyć Landing page z prezentacją oferty. Strona pokazuje nowe, dostępne od ręki motocykle i skutery, z podziałem na kategorie. Nowoczesna szata graficzna, pełna responsywność, a także niezwykle proste wyszukiwanie oferty najbardziej dopasowanej do potrzeb klienta, to niewątpliwe zalety tego One-pagera.

Projekt zrealizowaliśmy, tak jak lubimy najbardziej, kompleksowo: począwszy od designu graficznego poprzez kodowanie warstwy front-endowej, przygotowanie architektury danych, a skończywszy na zoptymalizowaniu działania strony na każdym urządzeniu. Unicorn czuwa również nad działaniem serwisu aktualizując na bieżąco listę dostępnych modeli.

Klient: Yamaha Motor Polska

Adres: okazje.yamaha-motor.pl

Projektowanie graficzne Projektowanie interfejsów Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ
29.03.2020
Blog dla redaktorów Jemielity i Maznasa

Strona z publikacjami dziennikarzy motoryzacyjnych

Owocem długoletniej znajomości i współpracy znanych m.in. z programu TVN Turbo „Automaniak” redaktorów Jemielity i Maznasa, stał się pomysł wspólnej działalności w internecie. Panowie postanowili prowadzić blogi z powiązanymi ze sobą publikacjami, a także stronami zarówno ze wspólną jak i indywidualną treścią. Taki układ daje im m.in. możliwość polemiki na łamach artykułów zamieszczonych w sieci.

Projekt był niezwykle ciekawy. Naszym zadaniem było stworzenie systemu, który pozwalałby na automatyczną publikację wpisu na blogu na 2 różnych domenach, jednocześnie umożliwiając tworzenie osobnych treści na każdej z witryn. Z pomocą przyszedł nam WordPress, z którego często korzystamy w tego typu projektach. W tym przypadku jednak dostosowanie szablonu i interfejsu do potrzeb użytkownika CMS wymagało ogromnej ilości pracy.

Klient: Rafał Jemielia, Jarosław Maznas

Adres: jemielia.pl, maznas.pl

Projektowanie interfejsów WordPress
WIĘCEJ
02.02.2020
Fiat świętuje 100 lat obecności w Polsce

Kalendarium historii marki Fiat w Polsce

2020 to jubileuszowy rok dla marki Fiat. 100 lat temu, dokładnie 2 lutego 1920 roku, została podpisana umowa, na mocy której w Warszawie powstała spółka akcyjna Polski Fiat jako krajowy oddział zajmujący się sprzedażą, obsługą i naprawą samochodów turyńskiej marki. Z tej okazji stworzyliśmy unikalną stronę www typu one-page.

Po raz kolejny tworzyliśmy stronę kompleksowo: od projektu graficznego łączącego historyczne modele marki z ich współczesnymi następcami do zakodowania w pełni responsywnej strony www zawierającej opis przełomowych momentów w historii Fiata. Użytkownicy zachęceni pobytem na stronie, mogą zapisać się na jazdę testową najnowszymi modelami marki bądź wysłać prośbę o ofertę.

Klient: FCA Poland
Adres: www.100latwpolsce.fiat.pl

Projektowanie graficzne Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ
12.09.2019
FCA PERFORMANCE DAYS

Landing Page prezentujący program eventu

FCA Performance Days to jedyny w swoim rodzaju, multibrandowy event, na którym każdy z uczestników ma możliwość przetestowania aut z Grupy FCA zarówno na torze i na trasach off-road.
Aby wypromować to wyjątkowe wydarzenie otrzymaliśmy zadanie stworzenia Landing Page’a prezentującego program eventu, a także dającego użytkownikom możliwość zapisu na imprezę.

Zlecenie obejmowało kompleksową realizację projektu. Zaczęliśmy od kreacji graficznej, wykorzystując kultowy logotyp marki Alfa Romeo oraz wizerunek czterolistnej koniczyny charakterystyczny dla najmocniejszych seryjnych samochodów tej marki. Kolejnym etapem było przygotowanie front-endu a także zaplecza umożliwiającego rejestrację użytkowników i dokonywanie płatności.

Klient: FCA Poland

Adres: www.stock.fcaperformancedays.pl

Integracja systemów Projektowanie graficzne Projektowanie interfejsów Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ