skontaktuj się z nami
Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.
captcha
UNICORN Szymon Kwiatkowski, ul. Grobelna 7 lok. 301, 95-200 Pabianice, NIP: 731-140-21-06
Aktualności
30.09.2017
Strona firmy AC Motors

Kolejny projekt dla branży motoryzacyjnej

Wykonaliśmy rozbudowaną stronę internetową dla delaera motocykli z Wybrzeża – firmy AC Motors (Gdańsk / Rumia). Naszym zadaniem było zaprojektowanie dynamicznego serwisu, który w czytelny sposób pokaże szeroką gamę produktów i usług, które firma świadczy dla swoich klientów.

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na użycie WordPressa, chociaż w tym przypadku wymagało to ogromnej ilości pracy nad dostosowaniem zarówno szablonu, jak i samych treści do interfejsu użytkownika CMS.

Projekt okazał się również wymagający, jeśli chodzi o responsywność i prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Naszym celem  było stworzenie narzędzia, które zbliża firmę do swoich klientów, dlatego też serwis wyposażony jest w sporą ilość formularzy ułatwiających kontakt z odpowiednimi działami firmy.

Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie, zyskała uznanie w oczach Klienta. Mamy być z czego dumni.

Klient: AC Motors
Adres: www.acmotors.pl

Projektowanie graficzne Serwisy www/mobilne WordPress
WIĘCEJ
31.08.2017
Klub Absolwentów UW

Kolejny projekt dla Uniwersytetu Warszawskiego

Po realizacji serwisu na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego zostawiliśmy chyba dobre wrażenie, bo ta renomowana uczelnia powierzyła nam realizację kolejnego projektu.
Tym razem mieliśmy stworzyć stronę, która byłaby miejscem dla wszystkich absolwentów UW. Dzięki niej mogą dowiedzieć się o tym, co dzieje się na UW, poznać obecny slang studentów, a także zostać członkami elitarnego Klubu Absolwenta UW.
Projekt był dość wymagający i poświęciliśmy mu naprawdę dużo czasu. Dzięki temu efekt cieszy oko i pozwala w bardzo łatwy sposób dotrzeć do wielu różnych informacji. Realizacja odbyła się w oparciu o platformę WordPress z użyciem nowoczesnych, ułatwiających edycję treści wtyczek.
Za projektowanie graficzne odpowiedzialne było QStudio z Warszawy.

Klient: Uniwersytet Warszawski
Adres: www.klubabsolwentow.uw.edu.pl

Serwisy www/mobilne WordPress
WIĘCEJ
15.12.2016
Fiat Abonament

Strona z prezentacją nowej usługi

FCA Poland uruchomia możliwość wynajmu długoterminowego samochodów pod nazwą Fiat Abonament. Z tej okazji przygotowaliśmy prosty one-pager z prezentacją tej usługi. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu strony oraz jej całościowym wykonaniem. Serwis jak zwykle w pełni RWD.
Celem było stworzenie czytelnego i prostego opisu usługi, jej zalet. Dodatkowo osoby zainteresowane Abonamentem mogą zostawić swoje dane.

Klient: FCA Poland
Adres: www.fiatabonament.pl

Projektowanie graficzne Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ
21.07.2016
Produkcja strony agencji modelek

Odświeżenie strony internetowej

Na zlecenie firmy Business Tank z Warszawy wykonaliśmy stronę dla agencji Embassy Models. Naszym zadaniem było postawienie strony na WordPressie z wykorzystaniem zakupionego szablonu. Szablon następnie został w znacznym stopniu zmodyfikowany. Sporym modyfikacjom podlegało też kilka funkcjonalności wewnątrz CSM. Wszystko po to, żeby dostosować całość do specyficznych wymogów tego typu strony.

Serwis jest responsywny. Od strony CMS skupiliśmy się na tym, żeby dodawanie ogromnej ilości fotografii było jak najprostsze. Dodatkowo odpowiadaliśmy za uruchomienie strony w środowisku docelowym.

Klient: Business Tank
Adres: www.embassymodels.net

Serwisy www/mobilne
WIĘCEJ